RG035M101LO6.3*11TA-1A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RG035M101LO6.3*11TA-1A1E
JLCPCB Part #
C357617
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100uF 11mm 2.5mm 35V 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS