RC050M2R2LO5*11TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC050M2R2LO5*11TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365766
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.2uF 2000hrs@105℃ 2mm 50V 5mm 90mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS