RC050M101LO8*12TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC050M101LO8*12TH-2A1E
JLCPCB Part #
C19193660
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12mm 50V 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS