PBD050M470E080RR1B
MFR.Part #
PBD050M470E080RR1B
JLCPCB Part #
C22388852
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
47uF 50V 6.3mm 8mm Polymer ±20% Plugin,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS