RF063M101LO8*16TA-1A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RF063M101LO8*16TA-1A1E
JLCPCB Part #
C516329
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
100uF 16mm 3.5mm 5000hrs@105℃ 63V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS