PBC6R3M152F120RR1B
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
PBC6R3M152F120RR1B
JLCPCB Part #
C6935289
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 14mΩ@100kHz 1500uF 4.1A@100kHz 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS