RL1J471MI200A00CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RL1J471MI200A00CE0
JLCPCB Part #
C2912465
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 20mm 470uF 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS