GF1C102MF200A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GF1C102MF200A00CV0
JLCPCB Part #
C271281
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
1000uF 16V 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS