PE0J501M5090B25CR0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
PE0J501M5090B25CR0
JLCPCB Part #
C7527445
Package
Plugin,D5.45xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 20mΩ@100kHz 3.7A@100kHz 5.45mm 500uF 6.3V 9mm Polymer ±20% Plugin,D5.45xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS