VT0J101MC054000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VT0J101MC054000CE0
JLCPCB Part #
C271407
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 5.4mm 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS