GR1J222MM300A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GR1J222MM300A00CV0
JLCPCB Part #
C240374
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
18mm 2000hrs@85℃ 2200uF 30mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS