RG050M221LO10*16TA-1A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RG050M221LO10*16TA-1A1E
JLCPCB Part #
C2837899
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 220uF 50V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS