RD450M220LO18*22H-8A2C
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RD450M220LO18*22H-8A2C
JLCPCB Part #
C2837996
Package
Plugin,D18xL22mm
Description
-25℃~+105℃ 18mm 22mm 22uF 450V ±20% 插件,D18xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS