RC400M3R3LO8*12TH-2A1E
MFR.Part #
RC400M3R3LO8*12TH-2A1E
JLCPCB Part #
C357600
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 3.3uF 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS