CQ07W2F1801T5E
MFR.Part #
CQ07W2F1801T5E
JLCPCB Part #
C2771367
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS