CS121WF330LT4E
MFR.Part #
CS121WF330LT4E
JLCPCB Part #
C2772294
Description
-55℃~+155℃ 1W 330mΩ 500V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS