PS101QJ0911T4E
MFR.Part #
PS101QJ0911T4E
JLCPCB Part #
C2793811
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS