CQ07W2F1101T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ07W2F1101T5E
JLCPCB Part #
C2765676
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS