SG73S2ERTTD910G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD910G
JLCPCB Part #
C6487956
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS