201007J0515T4E
MFR.Part #
201007J0515T4E
JLCPCB Part #
C421701
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS