CGO223M020L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGO223M020L
JLCPCB Part #
C2623611
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 104.78mm 15.4A@20kHz 20V 22000uF 34.93mm 9mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS