DCM400T450AK2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DCM400T450AK2B
JLCPCB Part #
C2622000
Package
Bolt,D34.93xL42.85mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 34.93mm 40uF 42.85mm 450V 螺栓,D34.93xL42.85mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS