226SMH050M
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
226SMH050M
JLCPCB Part #
C6401411
Package
SMD,D6.3xL5.9mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 5.9mm 50V 51mA@120Hz 6.3mm 9.04Ω@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS