SPA181M02B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SPA181M02B
Description
-40℃~+105℃ 1.9mm 1000hrs@105℃ 180uF 2V 3A@100kHz 9mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS