CGO123M020L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGO123M020L
JLCPCB Part #
C2622340
Package
Bolt,D34.93xL66.68mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 12000uF 14.2mΩ@120Hz 20V 34.93mm 66.68mm 9.072A@120Hz ±20% 螺栓,D34.93xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS