CG451T200R4C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG451T200R4C
JLCPCB Part #
C2622248
Package
Bolt,D34.93xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 104.78mm 120mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 3.2A@120Hz 34.93mm 450uF 螺栓,D34.93xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS