550C332T450DE2BS
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
550C332T450DE2BS
JLCPCB Part #
C2623079
Package
Bolt,D76.2xL131.75mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 131.75mm 31.75mm 3300uF 450V 76.2mm 螺栓,D76.2xL131.75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS