DCMC472T450DE2BS
MFR.Part #
DCMC472T450DE2BS
JLCPCB Part #
C2622878
Package
Bolt,D76.2xL131.75mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 131.75mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 450V 4700uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL131.75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS