334MPW400K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
334MPW400K
JLCPCB Part #
C5891707
Package
Plugin,D12.5xL29mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、400V 330nF ±10% Plugin,D12.5xL29mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS