550C332T450DE5B
MFR.Part #
550C332T450DE5B
JLCPCB Part #
C2623543
Package
Bolt,D76.2xL131.75mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 131.75mm 31.75mm 3300uF 450V 76.2mm 螺栓,D76.2xL131.75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS