MLSG141M250JK0C
MFR.Part #
MLSG141M250JK0C
JLCPCB Part #
C2623072
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@120Hz 12.7mm 140uF 2.2A@20kHz 250V 5000hrs@125℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded