EGQB250ELL362MM25H
MFR.Part #
EGQB250ELL362MM25H
JLCPCB Part #
C1017170
Package
Plugin
Description
-40℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 18mm 25V 3.6A@120Hz 3600uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS