CGH382T350W4L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGH382T350W4L
JLCPCB Part #
C2622958
Package
Bolt,D63.5xL117.48mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 117.48mm 350V 3800uF 39.3mΩ@120Hz 63.5mm 8.4A@120Hz 螺栓,D63.5xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS