CGH412T350W4L
MFR.Part #
CGH412T350W4L
JLCPCB Part #
C2623549
Package
Bolt,D63.5xL117.48mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 117.48mm 350V 38.6mΩ@120Hz 4100uF 63.5mm 8.6A@120Hz 螺栓,D63.5xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS