CGS482U150W4L
MFR.Part #
CGS482U150W4L
JLCPCB Part #
C2622486
Package
Bolt,D63.5xL117.48mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 117.48mm 150V 2000hrs@85℃ 30mΩ@120Hz 4800uF 63.5mm 9.5A@120Hz 螺栓,D63.5xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS