381LQ102M200J452
MFR.Part #
381LQ102M200J452
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 25mm 3.22A@20kHz 47mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS