CGS132T350V3C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS132T350V3C
JLCPCB Part #
C2622407
Package
Bolt,D50.8xL79.38mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1300uF 2000hrs@85℃ 350V 4.3A@120Hz 50.8mm 79.38mm 85mΩ@120Hz 螺栓,D50.8xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS