CGR223U040W4L
MFR.Part #
CGR223U040W4L
JLCPCB Part #
C3814492
Package
Bolt,D63.5xL117.48mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 117.48mm 2000hrs@105℃ 22000uF 30A@120Hz 40V 63.5mm 6mΩ@120Hz Bolt,D63.5xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS