MC22FF621J-TF
MFR.Part #
MC22FF621J-TF
JLCPCB Part #
C7225264
Description
-55℃~+125℃ 1kV 4mm 5.7mm 620pF ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS