VPR251U100N1L
MFR.Part #
VPR251U100N1L
JLCPCB Part #
C2622045
Package
Plugin,D25.4xL41.3mm
Description
-10%~+75% -55℃~+105℃ 1.818A@10kHz 10.2mm 100V 111mΩ@10kHz 2000hrs@105℃ 25.4mm 250uF 41.3mm 插件,D25.4xL41.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS