SLP561M250C4P3
MFR.Part #
SLP561M250C4P3
JLCPCB Part #
C2621140
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 355mΩ 45mm 560uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS