THAS302M040AB0C
MFR.Part #
THAS302M040AB0C
JLCPCB Part #
C2622014
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2.64A@20kHz 3000uF 40V 5000hrs@105℃ 80mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS