477LBB350M2DF
MFR.Part #
477LBB350M2DF
JLCPCB Part #
C6091949
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.3A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 350V 42mm 470uF 529.11mΩ@120Hz ±20% Plugin,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS