THAS702M020AB0C
MFR.Part #
THAS702M020AB0C
JLCPCB Part #
C2622018
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2.42A@20kHz 20V 5000hrs@105℃ 7000uF 80mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS