380LX223M050A052
MFR.Part #
380LX223M050A052
JLCPCB Part #
C5893237
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 20mΩ@120Hz 22000uF 3000hrs@85℃ 35mm 50V 50mm 7.6A@120Hz ±20% Plugin,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS