B41821A7107M
MFR.Part #
B41821A7107M
JLCPCB Part #
C1580219
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 210mA@120Hz 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS