LP2P561VP400N55CE0HM
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
LP2P561VP400N55CE0HM
JLCPCB Part #
C240422
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 220V 22mm 40mm 560uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS