GE1E222MI350A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GE1E222MI350A00CV0
JLCPCB Part #
C240338
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
12.5mm 2000hrs@105℃ 2200uF 25V 35mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS