GF1V331MG125A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GF1V331MG125A00CV0
JLCPCB Part #
C190887
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 3000hrs@105℃ 330uF 35V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS