RL2W330ML200A00CV016
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RL2W330ML200A00CV016
JLCPCB Part #
C271280
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 20mm 270mA@120Hz 33uF 450V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS